Světový týden artritidy. Koho postihuje a jak s ní bojovat?

Světový týden artritidy. Koho postihuje a jak s ní bojovat?

Chronické bolesti, deformace kloubů, neustálé chirurgické zákroky. S těmito a jinými důsledky nemoci se musí vyrovnat pacienti s revmatoidní artritidou. Artritida je revmatickým onemocněním postihujícím většinou starší část populace, zejména ženy. Podle statistik trpí v Česku artritidou přes 120 000 lidí. Artritida je onemocnění charakterizované zánětem jednoho nebo více kloubů. Zánět může být projevem odpovědi organizmu na poranění (např. zlomeninu), infekci (virovou nebo bakteriální) nebo postupným opotřebením kloubů.

 

Jak nejlépe bojovat s příznaky artritidy?

Mezi nejlepší způsoby jak bojovat s artritidou patří pohybové terapie, kdy se naučíte provádět cviky, které mohou posílit Vaše klouby a zlepšit rozsah pohyblivosti. Dále je to ergoterapie, kdy Vás terapeut naučí, jakým způsobem změnit své pracovní prostředí a návyky v práci (dlouhé sezení na židli apod.) s cílem co nejvíce zlepšit Váš pohyb. Poté přichází na řadu protetika, mezi které patří různé vložky do bot a dlahy, které pomáhají zmírnit stres a tlak na poškozené klouby. Finálním řešením je výměna celého kloubu operativně a jeho náhrada za kloub umělý. I když samotná léčba může být komplikovaná, existuje zaručený a rychlý tip, jak ochránit vaše klouby a celé pohybové ústrojí a tím předejít nepříjemným bolestem spojené s touto nemocí. A tím jsou účinné doplňky stravy na klouby.

 

Účinné doplňky stravy na klouby - Opravdu fungují?

Nejrychlejší řešení. Je nám ale jasné, co Vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy ulevit od bolesti kloubů při artritidě a posloužit jako prevence proti jejich opotřebování?" Ano dokáži, ale je důležité správně vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat dostatek účinných látek ve správném množství. Patří mezi ně látky jako glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kolagenní peptidy, MSM, a další vitamíny. Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky, vyzkoušejte český produkt KLOUBUS. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a testován na obsah chondroprotektiv. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami. Nyní v akci při nákupu 2 ks doprava po celé ČR zdarma.