Tip: Překvapivá látka snižuje bolest kloubů a vazů. Vědci tento doplněk stravy potvrzují.

Tip: Překvapivá látka snižuje bolest kloubů a vazů. Vědci tento doplněk stravy potvrzují.

Látku bromelain moc lidí nezná. Jedná se o enzym vyskytující se v čerstvém ananasu. V samotném ovoci ho není mnoho, ale v případě extrakce se jedná o pozorohudnou látku s mnoha pozitivními účinky na lidské tělo. Bromelin pomáhá při zeslabování bolesti a otoků kloubů, snižuje zánětlivost a poslední vědecké studie naznačují pozitivní efekt bromelainu při léčbě osteoporózy. Látku bromelain lze získat při vyšší konzumaci ananasu, nebo nejlépe prostřednictvím extraktu této látky v podobě vhodného doplňku stravy.

 

Účinné doplňky stravy s bromelainem?

Přírodní doplňky stravy mohou být nejrychlejší cestou jak pomoci vaším kloubům. Je nám ale jasné, co Vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy ulevit od bolesti kloubů a posloužit jako prevence proti jejich opotřebování?" Ano dokáži, ale je důležité správně vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat kromě kvalitního extraktu bromelainu dostatek účinných látek ve správném množství. Patří mezi ně látky jako glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kolagenní peptidy, MSM, a další vitamíny. Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky, vyzkoušejte český produkt KLOUBUS.

 

Doplněk stravy KLOUBUS - Opravdu funguje?

Tým lidí, stojících za unikátním doplňkem stravy KLOUBUS, má na tuto otázku jasnou odpověď: "KLOUBUS není placebo, ale kvalitní produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu produktu". Pokud hledáte kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je KLOUBUS nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a testován na obsah chondroprotektiv. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami. Nyní v jedinečné akci 3+1 zdarma.